TikTok Instagram Facebook
Back to top
  /  Marketing   /  Wakacyjny niezbędnik social media freeka!
WAKACYJNY NIEZBĘDNIK

Wakacyjny niezbędnik social media freeka!

Letnie wyjazdy czas start! Z pewnością macie sporo planów wyjazdowych, podczas których chcecie stworzyć wakacyjny content na Wasze social media. O czym typowy social media freak na pewno nie powinien zapomnieć i co musi zawierać Wasz wakacyjny niezbędnik?

Przychodzimy do Was z listą pełną pomysłów!

GIMBAL

Niezbędne urządzenie do nagrywania filmów, vlogów lub TikToków z bardziej zaawansowanymi przejściami. Dobry gimbal to gwarancja stabilizacji obrazu. Dzięki jego użyciu filmy będą płynne. Planujecie zakup takiego stabilizatora? Sprawdźcie nasz post o akcesoriach do telefonu, aby wybrać ten właściwy! Jeśli jesteście gotowi na zakup, polecamy Wam ten gimbal za 5 stówek!

STATYW

Idealny niezbędnik, gdy spędzacie wakacje solo lub gdy Wasza druga połówka nie czuje się najlepiej w roli fotografa. Możecie go zakupić nawet za mniej niż 100 zł, my polecamy Wam jednak dorzucić parę groszy więcej, by zaopatrzyć się np. w ten! 

APARAT ANALOGOWY

Zdjęcia w klimacie vintage z takiego aparatu to zupełnie inny wymiar, a satysfakcja po ich natychmiastowym wydruku jest najlepsza! Polecamy Wam profil na Instagramie @analogi_sklep. Wybór aparatów przyprawia o zawrót głowy!

wakacyjne zdjęcia

POWERBANK

Ten wakacyjny niezbędnik przyda się chyba każdemu, kto nawet podczas urlopu nie potrafi oderwać się od telefonu. Sprawdzi się także, gdy spędzacie cały dzień poza hotelem, zawsze warto mieć naładowany telefon, by skorzystać chociażby z mapy. Sprawdźcie np. ten za 120 zł! 

CASE ZE SZNURKIEM

To najlepsze, co może przydać się na wakacjach! Nie musicie ciągle sięgać po swój telefon do torebki, aby zrobić zdjęcie, poza tym macie go zawsze pod ręką. Zobaczcie te boskie etui na stronie jlove.pl.

GOPRO

To jeden z tych droższych gadżetów przeznaczonych dla fanów wideo contentu. Zapewnia świetną jakość, jest poręczny i sprawdza się w różnych warunkach. Tutaj linkujemy Wam GoPro w cenie 1500 zł.

DRON

To urządzenie na pewno nie dla wszystkich, ponieważ wymaga specjalnych umiejętności, aby w prawidłowy sposób go obsłużyć. Jeśli jednak opanowaliście latanie dronem, koniecznie zabierzcie go na wakacje. Pamiętajcie jednak o kilku kwestiach: w Polsce licencja na drona nie jest konieczna, jeżeli lot odbywa się w trybie widzialności, a masa drona nie przekracza 250 g. Przed wyjazdem za granicę, koniecznie sprawdźcie obowiązujące przepisy. Koszty drona są różne… od kilkuset złotych do kilkudziesięciu tysięcy. 

zdjęcia z wakacji

Jesteśmy mega ciekawi, bez którego akcesorium nie wyobrażacie sobie wakacyjnego wyjazdu. My najchętniej zabralibyśmy ze sobą wszystko!