TikTok Instagram Facebook
Back to top
  /  Marketing   /  Polskie marki na TikToku – TOP 10
polskie marki na tiktoku

Polskie marki na TikToku – TOP 10

Oglądasz polskie marki na TikToku i zastanawiasz się, czy Twoja marka także powinna wkroczyć na TikToka? A może już tam działasz i poszukujesz inspiracje na viralowe TikToki? Bez względu na to, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki, czy już tworzysz własne filmy, TikTok to platforma, w której odnajdzie się każda nisza. 

O tym, dlaczego warto działać na TikToku pisałyśmy tutaj.  Mimo tego, wiele marek boi się tworzyć na TikToku z obawy na wkroczenie w nowy, nieznany im świat. Warto wyjaśnić sobie na początek, czym właściwie jest TikTok? 

TikTok to aplikacja, która pozwala na tworzenie krótkich formatów wideo, od zabawnych po edukacyjne treści i porady. Filmy można znaleźć dosłownie na każdy temat. Nie można zapomnieć  także o trendach, tańcach, czy viralowej muzyce, czyli popularnej i często wykorzystywanej przez twórców TikToka.

TikTok już dawno przestał być platforma tylko dla gen Z, a coraz więcej marek odkrywa ogromny potencjał tej aplikacji. 

Podrzucamy aż 10 profili marek, które w rankingu Cheers, królują na polskim TikToku, umiejętnie wykorzystując trendy do promocji swoich produktów i usług.

1. Good lood 

To chyba najbardziej cool lodziarnia w całej Polsce. Marka zdecydowanie czuje trendy i umiejętnie je ogrywa.

2. Rossmann

Nowy trend na TikToku? Ta marka będzie pierwszą, która nagra viralowy filmik. Świetne wyczucie humoru oraz timing. 

3. Multikino 

Idealny case na to jak w kreatywny sposób, można zakomunikować o filmowych premierach.

4. Empik  

Musimy przyznać, że ich serie prezentowników potrafią nas wciągnąć, a zabawne scenki rodzajowe robią prawdziwą furorę na TikToku.

5. Xkompl

Czy branża komputerowa może wybić się na TikToku? Zdecydowanie tak! To świetny profil dla wszystkich graczy i fanów technologicznych nowinek.

6. Hasztag_poznan

Kto jest z Poznania, z pewnością zna to miejsce. Bar cieszy się tak wielką popularnością, jak profil na TikToku. Pracownicy w przezabawny sposób odgrywają sytuacje z życia wzięte – swoje i swoich klientów.

7. Fryzjer Piotr Sierpiński

To prawdopodobnie jeden z najzabawniejszych profili fryzjerski w całej Polsce. Przyznamy Wam, że atmosfera w salonie jest tak samo świetna, jak na TikToku, a haryzma Piotra – własciciela salonu, sprawia, że nie można przestać scrollować profilu. 

8. Dr. Ania

Dentysta nie tak straszny, jak go piszą. Edukuje, uczy i bawi. Świetny przykład marki osobistej, i szerzenia świadomości przy jednoczesnym wykorzystaniu trendów.

9. Miasto Poznań

Dzień z życia poznaniaka… oczami tego profilu potrafi ubawić! W przezabawny sposób ogrywają trendami zmiany w komunikacji w mieście, a nawet wieczne remonty.

10. Żabka

Sklep znany każdemu polakowi. z pewnością jedną z żabek macie pod swoim blokiem, ale czy widzieliście już ich TikToka. Świetnie odgrywają trendy i przemycają sytuacje z życia klienta Żabki.

Jesteśmy ciekawi, czy polskie marki na TikToku, które znalazły się w naszym rankingu, są Wam znane i obserwowane? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach! I przypominanym, że nas także znajdziecie na TikToku (klik)!