TikTok Instagram Facebook
Back to top
  /  Marketing   /  Parisian aesthetic – Jakie hashtagi dawać pod postami?
hashtagi parisian aesthetic

Parisian aesthetic – Jakie hashtagi dawać pod postami?

Nie od dziś wiadomo, że hashtagi mają moc! Pomagają w dotarciu do nowych odbiorców i budowaniu zasięgów. Czasem jednak potrafią sprawić użytkownikom wiele problemów. Nieumiejętne ich stosowanie może być przyczyną tego, dlaczego tak wiele osób nie widzi sensu w ich dodawaniu. 

O tym, jak poprawnie stosować hashtagi pisaliśmy tutaj. Ale doprecyzowane hashtagi, to te, które odpowiadają tematyce Waszego profilu i poszczególnym zdjęciom. Jeżeli prowadzicie Instagrama w stylu parisian aesthetic, pamiętajcie, że #paris już dawno wyszedł z mody. Jakie hashtagi dodawać pod zdjęciem w paryskim stylu? Podrzucamy Wam uniwersalne hashtagi, które śmiało możecie użyć pod każdą fotką!

Hashtagi – parisian aesthetic

#frenchfashion

#cleanstyle

#dosesofstyle

#myparisstyle

#frenchmood 

#howtobeparisian

#theparisgurl

#theparisianchique 

#outfitdujour

#onparledemode

#parisennestyle

parisan aesthetic

#lestylealafrancaise

#frenchvibes

#parisvabes

#softaesthetic

#aestheticcredits 

#frenchgirlstyle

#parismood

#parislife

#postitforaesthetic

#myparisdiaries

#lavieparisienne

#myparisstyle

#frenchstyleontop

#modeaparis

#vieparisenne

#oldmoneyaesthetic

#alafrancaise

#parisianamour

Pozostając w temacie parisian aesthetic, musimy wspomnieć o kilku polskich i zagranicznych kontach, które same obserwujemy! Jeżeli jeszcze nie znacie tych dziewczyn, musicie nadrobić zaległości. Uwielbiamy te twórczynie za poczucie estetyki, piękne kadry i fakt, że te konta naprawdę potrafią przywołać paryski klimat.

Constance 

Nawet w swojej miejscowości – Poznaniu, potrafi znaleźć miejsca przywołujące paryski klimat. Nie możemy wyjść z podziwu nad jej świetnym wyczuciem stylu, dbałością o detale i pięknymi kadrami.

Heyhegia

Prawdziwa paryżanka przemierzająca Avenue des Champs-Élysées. Jej dziewczęce sukienki na tle gwarnych, paryskich ulic nie przestają nas zachwycać.

Mara Lafonta

Uwielbiamy nadużywaną przez francuzów reakcję (na dosłownie każdą sytuację) ,, oh la la” w jej wykonaniu. Koniecznie wchodźcie na jej profil, by się zainspirować.

Używajcie hashtagów z naszej listy, by budować zasięgi i pozyskiwać nowych obserwatorów. Nie zapomnijcie w komentarzach pod tym wpisem podzielić się z nami swoimi nickami na Instagramie. Już nie możemy się doczekać, by zobaczyć Wasze zdjęcia i rolki w stylu parisian aesthetic.

Nie zapomnijcie także wpaść na nasz Instagram i TikToka, gdzie także dzielimy się masą porad i inspiracji.