TikTok Instagram Facebook
Back to top
  /  Oliwia Bugała Influencer
Baner_Influencer
OLIWIA BUGAŁA

INFLUENCER OLIWIA BUGAŁA-KLAMKA

Kiedy 7 lat temu zaczęłam działać w internecie nigdy nie sądziłam, że będzie to mój sposób na życie. Od zawsze chciałam się dzielić swoją pasją do mody i edukować w tym temacie, dlatego właśnie powstał mój kanał na YouTube. Jestem niesamowcie wdzięczna swoim obserwatorom za to, że dali mi możliwość tak dużego rozwoju i ogromnie się cieszę, że swoją pasję mogłam przekształcić w zawód. Przez te 7 lat zmieniło się bardzo m.in. mój styl, umiejętności i możliwości, które obecnie posiadam. Nie zmieniło się jednak kilka ważnych rzeczy, które zawsze stawiałam na pierwszym miejscu, a mianowicie jakość, estetyka i wiarygodność. To zawsze było, jest i będzie dla mnie najważniejsze.

Zawsze dbam, aby tworzone przeze mnie treści wyróżniały się jakością, a ich ogólna estetyka stanowiła kropkę nad i. Wiem też, że w tym zawodzie bardzo ważna jest wiarygodność, dlatego swoje współpracę zawsze bardzo dokładnie selekcjonuje i stawiam tylko na te, z którymi faktycznie się utożsamiam. W swoich głównie modowych treściach staram się przemycać tematy wnętrzarskie i podróżnicze, bo to również jest mi bardzo bliskie.

Social Media przekładają się na wszystkie sfery mojego życia. Dają mi nie tylko możliwość edukowania czy, dzielenia się inspiracjami, ale to dzięki mediom społecznościowym mogę utrzymywać kontakt z moimi obserwatorami.

Oliwia Bugała-Klamka