TikTok Instagram Facebook
Back to top
  /  Nasz Team

O nas

Cheers Stories to team Social Media freaków. Od lat działamy w obszarze mediów społecznościowych. Każdy z nas posiada wykształcenie związane z marketingiem oraz nowymi mediami. Pasjonuje nas fotografia, która według nas, jest rewelacyjną formą przekazu w obszarze mediów społecznościowych. Uważamy, że influencer marketing i format video to przyszłość marketingu internetowego, dlatego nieustannie rozwijamy tą sferę naszych działań. Z wielką przyjemnością zajmiemy się obsługą Twoich profili i pomożemy w rozwinięciu marki poprzez stworzenie strategii rozwoju i estetycznych treści.

Jak podchodzimy do współpracy

Stawiamy na partnerskie stosunki z każdym Klientem, aby z pełnym zaangażowaniem, wspólnie budować wizerunek marki. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. Lubimy, kiedy nasz content oddaje serce marki. Nie jesteśmy typową agencją i sprawimy, że Twoja firma nie będzie jedną z wielu – a “TĄ”, która wyróżnia się na tle konkurencji.

Jak zaczęliśmy działać?

Połączyło nas podobne poczucie estetyki oraz miłość do social media. Na własnej skórze zdobywaliśmy doświadczenie w budowaniu zaangażowanej społeczności i tworzeniu profesjonalnego contentu. Uznaliśmy, że chcemy podzielić się naszą pasją i pomóc innym markom rozwinąć swoje media społecznościowe. Tak właśnie zebrał się nasz team!

Oliwia CEO & Influencer
Maciej Head of Strategy & Business Development
Celina Head of Creative & Social Media
Weronika Social Media & Office Manager
Zosia Senior Social Media Manager & Influencer Coordinator
Weronika Social Media Manager & Content Creator
Nela Social Media Manager & Content Creator
Michalina Social Media Project Manager
Marina Creative Video Producer
Laura Graphic Designer
Martyna PR Manager
Ania Brand Strategy Manager
Julia Social Media Specialist
Julia Bossier Editor & TikTok Creator
Marta Content Creator
Gustaw Good Mood Director
Lilka Best Decision Advisor