TikTok Instagram Facebook
Back to top
  /  Nasz Team

O nas

Cheers Stories to team Social Media freaków. Od lat działamy w obszarze mediów społecznościowych. Każdy z nas posiada wykształcenie związane z marketingiem oraz nowymi mediami. Pasjonuje nas fotografia, która według nas, jest rewelacyjną formą przekazu w obszarze mediów społecznościowych. Uważamy, że influencer marketing i format video to przyszłość marketingu internetowego, dlatego nieustannie rozwijamy tą sferę naszych działań. Z wielką przyjemnością zajmiemy się obsługą Twoich profili i pomożemy w rozwinięciu marki poprzez stworzenie strategii rozwoju i estetycznych treści.

Jak podchodzimy do współpracy

Stawiamy na partnerskie stosunki z każdym Klientem, aby z pełnym zaangażowaniem, wspólnie budować wizerunek marki. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. Lubimy, kiedy nasz content oddaje serce marki. Nie jesteśmy typową agencją i sprawimy, że Twoja firma nie będzie jedną z wielu – a “TĄ”, która wyróżnia się na tle konkurencji.

Jak zaczęliśmy działać?

Połączyło nas podobne poczucie estetyki oraz miłość do social media. Na własnej skórze zdobywaliśmy doświadczenie w budowaniu zaangażowanej społeczności i tworzeniu profesjonalnego contentu. Uznaliśmy, że chcemy podzielić się naszą pasją i pomóc innym markom rozwinąć swoje media społecznościowe. Tak właśnie zebrał się nasz team!

Oliwia CEO & Influencer
Maciej Head of Strategy & Business Development
Celina Head of Creative & Social Media
Zosia Senior Social Media Manager & Influencer Coordinator
Weronika Social Media Manager & Content Creator
Kornelia Social Media Manager & Content Creator
Michalina Social Media Project Manager
Olga Social Media Project Manager
Marina Creative Video Producer
Laura Graphic Designer
Martyna PR Manager
Bartek Performance Marketing Specialist
Zuzia Content Creator
Paula Content Creator
Gustaw Good Mood Director
Lilka Best Decision Advisor