TikTok Instagram Facebook
Back to top
  /  Marketing   /  Minimal aesthetic – Jakie hashtagi dawać pod postami?
minimal aesthetic post

Minimal aesthetic – Jakie hashtagi dawać pod postami?

Minimal aesthetic, czyli minimalistyczne kadry i czarno-białe zdjęcia nigdy nie wyjdą z mody. Mają w sobie to coś, a każde instagramowe konto w tym stylu nie przestaje nas zachwycać. Z drugiej strony, jeżeli prowadzicie swój profil w minimalistycznym vibie, łatwo o to, by Wasze zdjęcia zagubiły się w ilości podobnych treści. O tym jak dodawać posty, by dotarły do jak największej ilości obserwatorów piszemy tutaj. Jednak odpowiedni timing to nie wszystko! Pamiętajcie, że hashtagi są równie ważne. 

Jakie hashtagi dodawać pod postami w stylu minimal aesthetic? Podrzucamy Wam listę inspiracji.

 

#whiteaestetic

#aesteticallypleasing

#basicclassee

#darkaesthetics

#minimalmoodboard

#basicbasicx

#aesthetic 

#aestheticfeed

#a e s t h e t i c

minimalistyczne zdjęcie

#aestheticphotography

#minimalistmoodboard

#vibesclassee

#doseofstyle

#minimalmood 

#minimalism 

#minimalobsession

#minimalchic

#minimalaesthetic

#minimalphoto

Pozostając w klimacie minimalistycznych zdjęć, trzeba wyróżnić dwa konta, które koniecznie musicie zaobserwować (jeżeli jeszcze tego nie robicie)! Przedstawiamy Wam polską i zagraniczną twórczynie, które inspirują nam pięknymi kadrami i totalnie czują minimalistyczny vibe.

Horkruks

Określiłybyśmy ją jednym słowem – casul chic. Nawet w dresowym secie i puffer jacket będzie wyglądać fenomenalnie. Jej Instagram to idealny przykład na to, jak w minimalistyczny feed można wpleść kolorowe elementy.

Marie von Behrens-Felipe

Znana pod nazwą mvb na Instagramie, to niezaprzeczalnie królowa minimalistycznego feedu, długo zanim stał się on popularny. Ma świetne wyczucie, nie tylko w robieniu zdjęć, ale także w modzie. Na jej profilu inspirujecie się stylówkami – oczywiście minimalistycznymi, w stonowanych kolorach.

minimal aesthetic feed

Źródło: Instagram mvb

Hashtagi wcale nie są takie straszne, jak je piszą, dlatego twórzcie swoje minimalistyczne feedy i inspirujcie się hashtagami z naszej listy minimal aesthetic.

Koniecznie wpisujcie swoje nicki na Instagramie, byśmy mogły zobaczyć Wasze profile. A może macie swojego ulubionego twórcę, który inspiruje was swoim minimalistycznym stylem? Podzielcie się nazwą!

Nie zapomnijcie także wpaść na nasz Instagram i TikToka, gdzie także dzielimy się masą porad i inspiracji.