TikTok Instagram Facebook
Back to top
  /  Social Media   /  Jak pobrać TikTok bez znaku wodnego?
Jak pobrać TIkTok bez znaku wodnego?

Jak pobrać TikTok bez znaku wodnego?

TikTok to aplikacja, która zyskuje na popularności każdego dnia. Wielu użytkowników boryka się się często z problemem pobrania filmików bez znaku wodnego. Czy jest to w ogóle możliwe?

Zacznijmy od zadania sobie pytania – dlaczego TikTok automatycznie nakłada znak wodny? Powodów może być wiele, jednym z nich jest z pewnością zapobieganie plagiatowaniu treści. Jednak, gdy potrzebujemy pobrać samo wideo, to często mrugający, kolorowy znaczek wpływa na estetykę i odbiór nagrania.

W czym przeszkadza znak wodny na TikToku? 

Wielu twórców, którzy publikują treści na TT pewnie wielokrotnie mieli sytuację, kiedy musieli dodać nagranie ponownie. Co wtedy? Najprościej skorzystać z opcji ‘’zapisz”, jednak przy ponownym dodawaniu widać znak z nazwą konta, z którego materiał został pobrany. Wiele osób chciałoby zwyczajnie uniknąć takiej sytuacji. Stąd od razu nasuwa się pytanie – jak pobrać TikToka bez znaku wodnego?  Co więcej, od jakiegoś czasu coraz chętniej publikuje się z rolki na Instagramie (tzw. reelsy). Dlatego bardzo wielu twórców decyduje się na duplikowanie treści na obu platformach. Niestety, IG bardzo szybko wyłapuje publikowane treści, które bezpośrednio wskazują na to, że filmik został pobrany z TikToka (ta sytuacja dotyczy głównie znaków wodnych). Wpływa to w konsekwencji negatywnie na algorytmy i późniejsze wyświetlenia. 

Czy da się pobrać TikToka bez znaku wodnego?  

Istnieje kilka sposobów, aby pobrać TikToka bez znaku wodnego. Tym, który my polecamy jest zewnętrzna strona o nazwie SnapTik. Jest przez nas wielokrotnie sprawdzona i darmowa. Strona także nie wpływa na jakość nagrania, co niestety może mieć miejsce przy innego rodzaju witrynach czy aplikacjach.

TikTok pobieranie filmów Cheers Stories

Źródło: Snaptik

Oto szybka instrukcja, co należy zrobić.

  1. Otwórz filmik, a następnie kliknij w niego tak, jakbyś chciał go udostępnić
  2. Skopiuj adres URL TikToka, którego chciałbyś pobrać – Pamiętaj, film musi być publiczny. 
  3. Wejdź na stronę Snaptik i wklej link w wyznaczone pole.
  4. Pobierz filmik i gotowe!

Jeżeli jesteście posiadaczem Iphone’ów, to możecie także skorzystać z aplikacji Mav Export. Pamiętajcie jednak o sprawdzeniu aktualizacji TikToka, bo bez niej mogą pojawić się problemy.