TikTok Instagram Facebook
Back to top
  /  FAQ

PRESETY:

Jak zainstalować presety?

Instrukcje krok po kroku znajdziesz w linku poniżej

Jak dostanę zakupione presety?

Po zakupie, dostaniesz maila w którym dostaniesz plik ZIP z którego będziesz mógł/mogła pobrać Presety. Instrukcje jak zainstalować presety znajdziesz w linku poniżej.

Jakiej aplikacji potrzebuję, żeby zainstalować presety?

Adobe Lightroom

Czy presety nadają się do zdjęć robionych telefonem?

Tak, jak najbardziej. Każde zdjęcie pokazujące wykorzystanie presetu jest zrobione telefonem, ale również się sprawdzą przy zdjęciach robionych aparatem.

Jak długo mogę używać presetów?

Dostęp zakupionych presetów jest stały. Będziesz mógł/mogła korzystać z nich cały czas po zainstalowaniu ich do programu Adobe Lightroom.

Czy mogę zmieniać ustawienia presetu?

Wszelkie zmiany i korekty należą do Ciebie. Dowolnie możesz dostosować suwakiem ekspozycję, kontrast na zdjęciu lub inne interesujące Cię aspekty.

E-BOOKI:

Czy e-booki mogę otworzyć na urządzeniu kindle?

Urządzenie kindle nie odtwarza zdjęć oraz kolorów, które są bardzo istotne w podręcznikach, więc pliki się na nim nie otworzą. Podręczniki możesz czytać na komputerze, telefonie, tablecie oraz laptopie.

Czy można kupić książkę w postaci fizycznej?

Nasze e-booki występują tylko w wersji elektronicznej.

AGENCJA:

Czy e-booki mogę otworzyć na urządzeniu kindle?

Wszystkie pytania prosimy kierować na adres kontaktcheersstories@gmail.com.

Gdzie kontaktować się w sprawie współpracy i szkoleń?

W sprawie ofert i szkoleń napisz na adres kontaktcheersstories@gmail.com.

Co wyróżnia agencje na tle konkurencji?

Wyróżnia nas przede wszystkim przyjacielskie podejście do Klienta. Nie staramy się Tworzyć tylko i wyłącznie samego contentu, ale zawsze chcemy być częścią danej marki. Stawiamy na partnerskie stosunki, aby z pełnym zaangażowaniem, wspólnie budować wizerunek marki. Do każdego projektu podchodzimy bardzo indywidualnie. Tworzymy estetyczne social media, inspirując się najnowszymi trendami, realizujemy profesjonalne wideo i sesje zdjęciowe, projektujemy niebanalne grafiki na media społecznościowe, a to tylko przykładowe działania, które mamy w swojej ofercie. Analizując dokładnie filozofię marki klienta, jesteśmy w stanie stworzyć dla niego niepowtarzalną identyfikację wizualną, która z pewnością wyróżni się na rynku.

Czy mogę skorzystać z pojedynczych działań agencyjnych?

Oczywiście! Realizujemy również pojedyncze zlecenia dla klientów i są one wyceniane indywidualnie w zależności od zapotrzebowania. W celu ustalenia szczegółów najlepiej skontaktować się z nami bezpośrednio mailowo lub telefonicznie.

W jaki sposób mogę zamówić usługę?

W celu ustalenia warunków współpracy najchętniej spotykamy się face2face. Uwielbiamy poznawać naszych klientów i osobiście ustalić wspólną, spójną wizję projektu. Jeżeli działamy na odległość to z przyjemnością umówimy się na spotkanie online. Jeżeli chcesz omówić z nami szczegóły lub zależy Ci na spotkaniu – napisz do nas 🙂

Jakiego rodzaju usługi świadczymy?

W swojej ofercie mamy całe spektrum działań i dzięki nim zadbamy m.in. o:

  • profesjonalne wideo i sesje zdjęciowe dla firmy
  • grafiki na media społecznościowe 
  • prowadzenie kanałów social media takich jak – Instagram, Facebook, YouTube, TikTok. 
  • identyfikację wizualną firmy
  • firmowe szkolenia

Co jeżeli projekt mi się nie spodoba?

Zanim przejdziemy do tworzenia ostatecznej realizacji projektu, staramy się uzgodnić wszystko z klientem i znaleźć wspólną wizję.  Wcześniej dostarczamy klientami inspiracje oraz plan według, którego będzie realizowane konkretna usługa. Dzięki temu, klient wie jakich efektów może się spodziewać.

Na ilu kanałach społecznościowych powinna być moja firma?

Każda strategia działań jest tworzona indywidualnie, gdyż to wszystko jest zależne od specyfiki branży. Staramy się jednak, aby profile naszego klienta były widoczne w każdym miejscu.

Masz więcej pytań?