TikTok Instagram Facebook
Back to top
  /  Marketing   /  Dlaczego dziewczyny zabijają się o basicowe ubrania? – Fenomen Szwedzkiej marki Djerf Avenue
DJERF AVENUE CHEERS STORIES

Dlaczego dziewczyny zabijają się o basicowe ubrania? – Fenomen Szwedzkiej marki Djerf Avenue

Djerf Avenue – starannie dobrana garderoba kapsułowa z przedmiotami, które można łączyć na milion różnych sposobów. Influencerka o milionowych zasięgach Matilda Djerf, która słynie ze swojej naturalności i zdjęć, które obleciały cały Pinterest kilka lat temu założyła własną markę odzieżową, która jest odzwierciedleniem jej stylu. 

 

Co znajdziemy w kolekcji Djerf Avenue?

W asortymencie Djerf Avenue znajdziemy basicowe rzeczy, które stanowią bazę garderoby kapsułowej, które można łączyć między sobą na wiele różnych sposobów. Sama Matilda, wstawiając zdjęcia na swojego Instagrama w 80% procentach jest ubrana w rzeczy z własnej marki, a podkręca stylizacaje markowymi dodatkami.

DJERF CHEERS STORIES 1

Dlaczego wszystkie rzeczy po wrzuceniu dropu, zazwyczaj są SOLD OUT? 

Chociaż są to zwykłe basici, których kroje z pewnością znajdziemy w prawie każdej sieciówce czy polskiej marce, ale w przypadku Matildy jest to produkt, który daje coś więcej. 

Cała komunikacja, opiera się na akceptacji własnego ciała i wygodzie w ubraniach, które nosimy. Oprócz tego, że influencerka jest twarzą marki jak i projektantem, to pokazuje swoje ubrania na dziewczynach o różnych kształtach, co poszerza jej grono odbiorców od XXS do XXL. Moda w wydaniu od Matildy Djerf, to nie są trendy kolory i wycięcia, które królują na wybiegach już od kilku sezonów, to przede wszystkim wygoda.

Każda rzecz od Djerf Avenue – ma to coś w sobie, ponieważ stoją za tym styl i wartości przekazywane przez Matildę w jej mediach społecznościowych.  

DJERF CHEERS STORIES 3

Marketing marki w SM

Marka, prężnie działa w mediach społecznościowych takich jak Instagram, prezentując kadry z dnia codziennego pracowników, sposoby na stylizowanie basiców. Pomimo to, Djef Avenue, angażuje się w edukowanie swoich użytkowników na temat mental health i slef love. Szerzą ideę, piękności każdego ciała o koloru skóry. Ubrania są prezentowane na dziewczynach nie z agencji modelek, a takich jakie widzimy na co dzień na ulicy.

DJERF CHEERS STORIES 2

Czy warto zainwestować w Djerf Avenue?

Razem z Matildą uczymy się dostrzegać piękno w prostocie.

Viralowy hashtag na TikToku  #matildadjerfstyle , to potwierdza. 

Pokazanie życia z tej prawdziwej strony – wyróżnia inflencerkę na tle konkurencji, za co pokochało ją aż 2 mln użytkowników na Instagramie.

DJERF CHEERS STORIES 4