TikTok Instagram Facebook
Back to top
  /  Fotografia   /  Co publikować jesienią jako aesthetic girl?
jesienne inspiracje na feed

Co publikować jesienią jako aesthetic girl?

Jesienna aura za oknem powitała nas już na dobre. Dni są krótsze, a co za tym idzie, ciężej złapać promyki słońca, by stworzyć instagramowe zdjęcia. Jednak jesień to nie tylko kolorowe liście i dynie. Jeżeli nie chcecie takimi kadrami zalewać swojego instagram feed, a stworzyć estetyczny content w stylu aesthetic girl, trafiliście w dobre miejsce. 

Już dłużej nie musicie się zastanawiać, co publikować jesienią na Instagramie. Podrzucamy 10 pomysłów na jesienne, estetyczne zdjęcia.

1. Estetyczne zdjęcia kawy/kubków

Kochacie Pumpkin Spice Latte? To Wasz czas!

zdjęcie kawy

2. Jesienne outfit

W końcu możecie wyciągnąć Wasze ulubione loafersy i zmatchować je z wysokimi, grubymi skarpetami.

jesienny outfit

3. Zdjęcia miejskie

Jeśli prowadzicie profil w stylu Parisian Girl – znajdźcie piękną kamienice lub estetyczne drzwi. Gdy wolicie bardziej minimalistyczne klimaty – idealnie sprawdzi się przejście dla pieszych lub minimalistyczna brama.

miejskie zdjęcia

4. Randki i wyjścia ze znajomymi

Uchwyćcie wspólne chwile z bliskimi. To także idealny moment na wieczory spędzone w gronie najbliższych, estetyczne potrawy, wino i filmy na rzutniku.

zdjęcie drinków

5. Wino

Samotny wieczór z kieliszkiem wina i ulubionym filmem leżąc pod kocykiem – brzmi jak marzenie, prawda?

zdjęcie wina

6. Jesienne śniadanie

Uwielbiamy uwieczniać na zdjęciach momenty z leniwego, weekendowego poranka. 

jesienne śniadanie

7. Gotowanie

To zdjęcie, które musicie opublikować jesienią na swoim Instagramie. Nam daje vibe jesiennej aesthetic girl w klimacie Matildy Djerf.

zdjęcie w stylu Matilda Djerf

8. Detale – kosmetyki, biżuteria 

Detale na zoomie to zawsze świetny pomysł na uzupełnienie feedu. Jesienią, kiedy jeszcze bardziej dbamy o cerę, to idealna okazja, by  Instagram wypełniły zdjęcia Waszej skin care routine.

zdjęcia detali

9. Wnętrza na zoomie

Grube koce, świeczki i przytulne wnętrza – każda aesthetic girl wie, o czym mówimy.

zdjęcie na zoom

10. Jesienny krajobraz inaczej

Mówiłyśmy, że odchodzimy od zdjęć liści, jednak można je kreatywnie ograć w stylu aesthetic girl. Zróbcie zdjęcie swojej stylizacji z góry w ruchu. Możecie przechodzić przez ulicę, na której leżą zmoknięte, kolorowe liście. Tak przemycić jesienny akcent, który nie zdominuje Waszego feedu.

jesienne zdjęcie 2

Mamy nadzieję, że nasze pomysły zainspirują Was i wykorzystacie je przy tworzeniu jesiennego contentu. Nie zapomnijcie oznaczyć nas hashtagiem #cheersstrories pod zdjęciami, byśmy mogły zobaczyć Wasze feedy w stylu aesthetic girl. Masę inspiracji i porad znajdziecie również na naszym profilu na Instagramie!